PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174185}
7,1 6 155
ocen
7,1 10 1 6155
Shinobi
powrót do forum filmu Shinobi

Niezły..

ocenił(a) film na 7

choćmógłby być jeszcze lepszy!Np, gdyby zlikwidować wątek babci i dziadka, którzy wykończyli sie wzajemnie na rzecz rozbudowania historii uczucia Gennosuke i Oboro:)Zbyt mało widać było ich przywiązanie, zeby można było ocenić właściwie rozmiar ich poświęcenia. Niektóezy twierdzą, ze film jest nudny..to prawda, że nie trzyma przez cały czas w napięciu, jednakże jest kilka momentów, gdy elektryzuje lub wzrusza. Co zabawne, wg mnie modelka wypadła lepiej niż zawodowy aktor, może dlatego, ze rola Yukie Nakamy była troszke bardziej rozbudowana. Niestety dialogi nie są mocną stroną filmu, ale też zbytnio nie przeszkadzają w jego oglądaniu;. Muzyka jest może troche zbyt pompatyczna, jednakże bardzo podnosi wartośc wrażenia wizualne z filmu, gdyż doskonale łaczy się z tymi bajecznymi krajobrazami.
To by było na tyle ode mnie- raczej polecam niż odradzam, chyba że ktoś bardzo nie lubi "latających chińczyków z mieczami":P
Mam bardzo pozytywne wrażenia z tego filmu, jednakże obiektywnie patrząc wystawiam notkę 7/10 w swojej kategorii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones