PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174185}
7,1 6 155
ocen
7,1 10 1 6155
Shinobi
powrót do forum filmu Shinobi

MAM WAZNE PYTANIE

ocenił(a) film na 9

czy film shinobi bedzie wyświetlany na ekranach kin w katowicach, rudzie slaskiej, zabrzu lub chorzowie? w tych okolicach. bo do warszawy do mi daleko !!! dlaczego wlasnie tam on jest wyswietlany? prosze o odp !

Nyuu

Przeszukałem wszystkie pobliskie miasta i za każdym razem ta sama odpowiedź "Niestety, obecnie żadne z kin w mieście nie wyświetla tego filmu". Pozostaje Ci zobaczyć go w Warszawie lub inny prostszy sposób - ściągnąć Shinobi z internetu.
Najbliższym miastem w którym możesz zobaczyć ten film jest Kraków. Więcej szczegółów na stronie http://www.kina.krakow.pl/film/4264.html [www.kina.krakow.pl/film...]
Co do samego filmu to polecam. Jest on w klimacie filmów "Hero", czy też "Domu latających sztyletów". Jest w nim dość dużo efektów specjalnych, szybka akcja, dużo walki, lecz głównych wątkiem jest miłość dwóch bohaterów z różnych klanów, która zostaje wystawiona na ciężką próbę.

ocenił(a) film na 8
Nyuu

właśnie,przedmówca ma rację, nasi tzw. od kultury w tym roku chyba już jeden film od japońców łyknęli, także raczej nici. Lepiej zaciągnąć albo popytać u znajomych,bo film jest przedni.
Abayo

ocenił(a) film na 9
Nyuu

bardzo dziękuję za odpowiedź, szkoda że nie obejrzę tego filmu w kinie no ale cóż na komputerze nie będzie aż tak źle ;) pozdro ;*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones