PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174185}
7,1 6 155
ocen
7,1 10 1 6155
Shinobi
powrót do forum filmu Shinobi

Trochę jak "Azumi" ten film (pod względem realizmu). Czasy Kurosawy nieuchronnie się skończyły... Jeszcze Kitano i jego "Zatoichi", a tak poza tym to już to nowe kino japońskie. Zabawne, jak dbają o fryzury i wygląd aktorów, i wszystko wyglada tak sztucznie... No ale nic, przynajmniej nie było takich 'wypasów' jak motocykl z Death Trance

Ogami_Itto

sztucznie tak sztuczny to ty kur...jesteś !!!!

ocenił(a) film na 10
Ogami_Itto

TO FILM NA PODSTAWIE SHINOBIDO ŁOSIU I AKTORZY MUSIELI TAK WYGLĄDAĆ !!!!

andrzej_26

aha, cos jest na podstawie czegos i...
nie, nie, nie...
ja tak ogólnie...
nie mam pretensji specjanych do tego filmu (jak już pisałem wcześniej to Death Trance to już kompletnie 'młodziezowe' jidai-geki)

Ja tu tylko narzekam na umieralność japońskiego kina samurajskiego. W odróżnieniu od powstających takich mało interesujacych 'straszydeł' ken geki lepiej się wiedzie (może to wina w tym, ze ma takich wybitnych reprezentantów jak Shinya Tsukamoto chociażby...)

Aha, Shinobi to debiut jest. bardziej mu do kiczu niż do czegoś ponad...
Przykro mi, ale... chyba oryginał wymuszać nic nie musi... (heh) - - patrz GITS by mamoru Oshii na podstawie GITS by Masamune Shirow, ...

Ogami_Itto

To prawda nie zdarzają się już produkcje na miarę Kurosawy i racja że Zatoichi jest jedną z niewielu produkcji dorównujących kunsztowi Kurosawy. Jednak ten film jak by nie było jest filmową adaptacją Basiliska w dodatku dosyć nie frasobliwą względem fabuły tej animki. Tak czy inaczej polecam Basilisk osłodzi rozczarowanie tym filmem gwarantuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones