PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174185}
7,1 6 155
ocen
7,1 10 1 6155
Shinobi
powrót do forum filmu Shinobi

Czy piosenka z końcowych napisów to piosenka Heaven japońskiej wokalistki Ayumi Hamasaki? Czy jej płyty są dostępne w Polsce??? Będę wdzięczna za pomoc!

ocenił(a) film na 8
ko_alka

Tak, to ten utwór, ale płyt nie znajdziesz raczej Polsce. Najlepszym ośrodkiem do szukania takiej muzy jest emule.

Mr_Mangas

nie tylko przez emule, mi przez bearshare ściaga tą piosenke....

meneris

A tak przy okazji czy ma ktos karaoke tej piosenki???

ocenił(a) film na 10
meneris

nie tylko przez bearshare'a i emule, mozna tez przez dc++, utoreent,azuerus i inne do torrentow a takze edonkeya, emule 2000, god- nie jestem pewien ale moze

... co za pajac, skad ty sie wziales, a karaoke sam sobie zaspiewaj

andrzej_26

Ej jestem dziewczyną kucykowcu. jak ci cos nie pasuje to wypierdalaj.

ocenił(a) film na 8
meneris

Hej! Ludziska, spoko, spoko, nie ma powodu do kłótni. I dziwić się, że portal schodzi na psy, kiedy wybucha spór o takie bzdety. Straszne!

A co do wersji instrumentalnej (tak się to fachowo nazywa), to nie natknąłem się jeszcze, ale jak znajdę to podam ci linka.
Aha! I więcej kultury na przyszłość.

Mr_Mangas

A jak on robi ze mnie pajaca i mnie obraża to pewnie jest dobrze. Jak ktoś będzie na mnie naskakiwał to ja mu też. Sory ale nie dam sobie w kasze pluć.

meneris

Nie kłóćcie się! Ja tu taki ładny temat zakładam, a wy się kłócicie! Ojej szkoda, że nie ma płyt Ayumi w Polsce. Chyba polecę do Japoni po płytkę... Tak mi smutno niech mnie ktoś przytuli!;] A co z soundtrackiem do Shinobi??? Jest coś takiego? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie niech się zgłosi!!! A swoją drogą film jest wspaniały, cudowny, piękne zdjęcia, aktorzy też niczego sobie, świetna historia, baśniowy film... Poprostu JAPOŃSKI. Pokochałam Kraj Kwitnącej Wiśni, w przyszłości (nie wiem jak, ale na pewno) się tam wybiorę. A Shinobi z pewnością kupię na DVD. Pozdrowionka:)

ocenił(a) film na 8
ko_alka

Soundtrack? Jest i mam go (a jakże :D), ale nie będę podawał ci teraz linka, bo zablokują cały temat. Poszukaj kilka tematów wcześniej. Tytuł wpisu to "muzyka". Tam znajdziesz linka. Płytki Ayumi możesz znaleźć na emulu, trzeba tylko dobrze poszukać :)

ocenił(a) film na 4
ko_alka

http://us.yesasia.com/en/PrdDept.aspx/code-j/section-music/pid-1004074457/ [us.yesasia.com/en/PrdDe...] - soundtrack
http://us.yesasia.com/en/PrdDept.aspx/code-j/section-videos/pid-1004098370/ [us.yesasia.com/en/PrdDe...] - film

ocenił(a) film na 4
ko_alka

http://us.yesasia.com/en/PrdDept.aspx/code-j/section-music/pid-1004074457/ [us.yesasia.com/en/PrdDe...] - soundtrack
http://us.yesasia.com/en/PrdDept.aspx/code-j/section-videos/pid-1004098370/ [us.yesasia.com/en/PrdDe...] - film

Aireedhelien

Dzięki! Soundtrack już mam, ściągnęłam sobie. Danke Mr. Mangas!!!! Just heaven...

ocenił(a) film na 8
ko_alka

Podaję ci linka do Emula z kompletną dyskografią Ayumi Hamasaki. Znajdują się tu wszystkie jej albumy:

ed2k://|file|All%20Albums%20HA MASAKI-Ayumi%20+%20Cover%20+%2 0Traduction%20fr%20(Translatio n)%20By%20Shim@sS3S_RAN.rar|15 62372545|E36115D580A72760FC452 34159BBBD5A|/

A także do piosenki Heaven:

Wersja instrumentalna na pianinie:

ed2k://|file|Ayumi%20Hamasaki% 20-%20HEAVEN%20(Piano%20Instru mental%20Verson)320k.mp3|10803 244|E4BB3C9EBB18F9DECAE3D60FDB 712D02|/

Wersja instrumentalna (zwykła)

ed2k://|file|05-ayumi_hamasaki -heaven_(original_mix_instrume ntal).mp3|5861190|193B0D1FADF3 F6435B389E8BB25FD702|/


Pozdrawiam!

Mr_Mangas

Dzięki, dzięki.... Naprawdę sądzę, że piosenka Ayumi to świetne podsumowanie filmu Shinobi... Na tej przepięknej końcówce łza się w oku kręci... Po tym filmie byłam tak OCZAROWANA, że nie sposób tego opisać;] Poprostu Shinobi: Heart Under Blade!

ocenił(a) film na 8
ko_alka

Czekam na twoją wypowiedź odnośnie filmu Azumi :). Napisz jakie wrażenia po obejrzeniu :)

Mr_Mangas

Hahaha! Dwupłytowe wydanie Azumi czeka na półeczce...:P Niedługo obejrzę;) Zrobiłam jeszcze inaczej: kupiłam komuś na prezent:)

ocenił(a) film na 8
ko_alka

Aha, no to tym lepiej :) obejrzysz z kimś :)
A tak z innej beczki, obejrzyj film i zwróć uwagę na obrazek, który ustawiłem sobie jako logo :D.

Mr_Mangas

Mam prosbe do ciebie, bo mi emule nie chodzi i czy mógłbys mi przesłac na maila te wersje pianinową i zwykłą???
meneris@o2.pl

ocenił(a) film na 8
meneris

Przykro mi, ale podałem tylko linki, nic więcej. Nie ściągałem tych utworów. Mogę je pobrać, ale to trochę potrwa, ponieważ teraz nie często mam okazję bawić się emulem.

Mr_Mangas

eh uruchomiłam w końcu tego emula ale mi nie znajduje tych linków co podałeś. Wogóle taki ten program lipny wpisuje ayumi hamasaki heaven instrumental a tu mi wyskakują wszystkie jej piosenki a nie ta o którą mi chodzi :/

ocenił(a) film na 10
meneris

buahaha, ale twarda jesteś. Jebnąłbym ci w ryja to byś już nic nie pierdoliła szmato a reszta zamknąć ryje

andrzej_26

Ale sie popisałeś, nie ma co. Z takimi jak ty nie gadam i nie mam szacunku. Współczuje twojej dziewczynie (chłopakowi) jeśli wogóle będziesz mieć. Żałosny jesteś.

ocenił(a) film na 8
andrzej_26

Andrzej, nie sądziłem, że dodam cię do listy jako następnego oszołoma na Filmwebie, który nie ma pojęcia o tym co, jak i do kogo mówi, lub mówić należy. Sądzę, że jesteś kolejnym frustratem nie mającym co zrobić z własnymi emocjami, albo głupim zakompleksionym dzieciakiem, który chce pokazać wszem i wobec jaki to on jest "twardy" i "cool", poprzez bezpodstawne obrażanie innych użytkownków portalu.

Diagnoza: skretynienie ogólne (kolejne na Filmwebie, niestety).
Proponowana forma leczenia: powrót do buszu i dziczyzny (skąd możliwe, że się wywodzisz), tudzież do szkoły podstawowej, gdzie nauczą cię przebywania w cywilizowanym społeczeństwie, KRETYNIE!!!

P.S. "Ryj" ma świnia, no i ty w drodze wyjątku! A teksty "szmata" itp. racz, nieprzeciętny głąbie kierować pod adresem swojej rodziny. Żal mi ich. Pewnie nawet nie mają pojęcia co za przygłup mieszka razem z nimi pod jednym dachem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones